O nás


O nás

Společnost CZKurýr byla založena v roce 2004 jako komplexní poskytovatel služeb expresní přepravy v rámci Prahy, České republiky a více než 200 zemí které expresně letecky či vlastními dopravními prostředky obsluhuje.

 

CZKurýr jako jeden z mála expresních přepravců nabízí a garantuje výhody kvalitního expresního doručení v rámci Prahy, České republiky a zahraničí pod jedním klientským číslem, jednou měsíční fakturací a společným detailním přehledem uskutečněných přeprav. Detailní přehledy jsou zpracovávány s rozdělením nákladů na jednotlivá oddělení, managery, zakázky či jiná specifika odpovídající interním nastavením daného klienta.

 

Díky těmto službám klient získává vysokou přidanou hodnotu spočívající mj. v přehlednosti nákladů společnosti a úspory nákladů na zpracování těchto dat vlastními pracovníky.Služba CZKurýr je provozována odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru lokální, regionální a mezinárodní expresní přepravy.

 

Pojištění

Všechny naše zásilky jsou automaticky pojištěny na svou hodnotu. Hodnotou se rozumí skutečná hodnota přepravované komodity v Kč v momentě předání zásilky k přepravě a zodpovědnost přepravce končí v momentě předání zásilky příjemci. V případě jakékoliv pochybnosti o stavu poškození či úplnosti zásilky musí neprodleně příjemce kontaktovat dopravce, aby tento zjistil veškeré skutečnosti týkající se převzetí, přepravy a doručení zásilky. Pokud cena zásilky překročí hodnotu 5 000,- Kč, je zákazník povinen tuto skutečnost nahlásit při objednávce na dispečinku.

 

Napište nám

Chcete-li se s námi podělit o názor, zkušenost s našimi službami, či podněty ke zlepšení poskytovaných služeb, napište nám info@czkuryr.cz.